SHENZHEN DELIXIN CO.,LTD

Önce kalite, müşteri yücedir.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Shenzhen Delixin Co.,Ltd

Shenzhen Delixin Co.,Ltd

1
companyPics.title0
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Markalar : ace şarküteri
No. Çalışanları : 500~1000
Yıllık satış : 10000000-12000000
Yıl kurulan : 1986
İhracat p.c : 80% - 90%

SHENZHEN DELIXIN CO., LTD, anti-statik ambalaj malzemesi ve erişim kontrol sistemi ve ilgili ekipmanın geliştirme, İmalat, Pazarlama ve profesyonel hizmetlerini entegre eden özel bir kuruluştur.

Merkezimiz Singapur'da bulunuyor.Malezya, Endonezya, Tayland ve benzerlerinde bazı farklı şube şirketlerimiz var.Tasarım, üretim, imalat ve hizmeti bir bütün olarak bütünleştirir.
 

Kurulduğu günden bu yana , Şirketimiz her zaman “Önce kalite, müşteri yücedir” iş prensibine bağlı kalmıştır, dünyada ilk ve dünyaca bilinen yüksek teknoloji kuruluşu olmayı hedefliyoruz.

Ürünün sürekli güncellenmesi ile birlikte, ürün performansı, esnaf ana rakibinden çok daha yüksek oldu. Bu arada. Çeşitli alanlarda özgünlük yaşıyoruz.

Çin pazarının yanı sıra .Güneydoğu Asya'ya ürün ihracatımız. Orta Doğu , Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri pazarı , Ürün, hayatın her kesiminden genel olarak arkadaşlar kazanıyor.

Aşağıdaki ürünleri uzun yıllardır farklı şube fabrikalarında üretiyoruz.
İlk fabrika Taşıyıcı bant, plastik makara, kapak bandı üretmektedir.PS, PET, PC taşıyıcı bant ve SMT taşıyıcı bant, her türlü makara ve kapak bandı içerir.
İkinci fabrika, PS/PVC/PET/PC/PP vakum tepsisi şekillendirme ürünlerini üretmektedir.
Üçüncü fabrika PVC 、 PP 、 PS 、 PET, PC , Akrilik plastik levha, IC tüp, iletken fayanslar ve PVC masa matı ve kauçuk mat dahil olmak üzere ekstrüzyon ürünlerini üretmektedir.
Dördüncü fabrika, ESD küçük kırtasiye ürünleri, ESD PEN, ESD belge tutucu, ESD rozet tutucu, ESD klipsi, ESD eldiven, dokunmamış yüz maskesi, CPE ayakkabı kapağı, mafya şapkası vb.
Beşinci fabrika, ESD test cihazı, Direnç ölçer kutusu, bilek kayışı monitörü vb. İle turnike üretmektedir.
Kendimizi kaliteli ürünlerimizi ve mükemmel hizmetlerimizi çok rekabetçi fiyatlarla dünyaya sunmaya adadık.Sürekli çabalarımızla, dünyanın her yerine en kaliteli ürünlerin çoğunu ihraç ettik.

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Delixin Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Frank

Tel: 86-13510962050

Faks: 86-755-89690955

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin