SHENZHEN DELIXIN CO.,LTD

Önce kalite, müşteri yücedir.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerSMT Taşıyıcı Bant

Siyah Veya Şeffaf 16mm Anti Statik Taşıyıcı Paket Bandı SMT PC PS PET Malzeme

Siyah Veya Şeffaf 16mm Anti Statik Taşıyıcı Paket Bandı SMT PC PS PET Malzeme

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt

Büyük resim :  Siyah Veya Şeffaf 16mm Anti Statik Taşıyıcı Paket Bandı SMT PC PS PET Malzeme En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: ACE DELIXIN
Sertifika: ROHS,SGS
Model numarası: 8mm-88mm
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 2000 Metre
Fiyat: USD(0.1-6)/meter
Ambalaj bilgileri: karton kutu ambalaj
Teslim süresi: 5-8 gün
Ödeme koşulları: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union
Yetenek temini: ayda 200000 metre
Detaylı ürün tanımı
Renk: siyah veya açık ESD Değeri: 10E5 veya HAYIR
Boyut: 16mm Malzeme: Plastik
Kapak bandı: sağlayabilir makara: sağlayabilir
Vurgulamak:

Anti Statik Taşıyıcı Paket Bandı

,

16mm Plastik Taşıyıcı Paket Bandı

,

SMT Taşıyıcı Bant Özel Boyut

16mm Anti Statik Bant Taşıyıcı Paket Smt PC PS Pet Malzeme Siyah Veya Şeffaf

 

 

Ürün Bilgileri
İsim
taşıyıcı bant
modeli
16 mm taşıyıcı bant
malzeme
Plastik (PS/PC/PS)
Ckoku
Siyah
Tip
delikli taşıyıcı bant
Uzunluk
1000M/D
Uygulama
SMD SMT kapsülleme
Notlar
Boyut özelleştirilebilir

Taşıyıcı Bant tanımı:

Taşıyıcı bant, belirli bir kalınlığa sahip olan ve elektronik bileşenleri uzunlamasına yönde tutmak için delikleri (cepler olarak da adlandırılır) eşit aralıklarla dağıtan ve indeksleme için kullanılan elektronik paketleme alanındaki bir bant ürününü ifade eder.Konumlandırma için konumlandırma delikleri.

 

taşıyıcı bant kullanımı

Taşıyıcı bant esas olarak elektronik bileşen montaj endüstrisinde kullanılır.Koruyucu bant (üst bant) ile dirençler, kapasitörler, transistörler, diyotlar vb. elektrikli bileşenleri bir taşıyıcı bant içinde taşımak ve Protect elektronik için koruyucu bantın taşıyıcı bant üzerine kapatılarak kapalı bir paket oluşturmak için kullanılır. bileşenleri kontaminasyondan ve nakliye sırasında hasardan korur.Elektronik bileşenler yerleştirildiğinde, kapak bandı soyulur ve otomatik yerleştirme cihazı, şerit indeks deliklerinin hassas konumlandırılması yoluyla cepte bulunan bileşenleri sırayla çıkarır ve entegre devre kartına (PCB kartı) monte eder. .

 

 

Taşıyıcı sınıflandırması

Genişliğe göre: Paketin taşıdığı elektronik bileşenlerin boyutuna göre, taşıyıcı bant da farklı genişliklere bölünmüştür.Ortak genişlikler 8 mm, 12 mm, 16 mm, 24 mm, 32 mm, 44 m, 56 mm vb.'dir.
 

Elektronik pazarının gelişmesiyle birlikte, çip giderek daha küçük bir trende sahip oldu ve taşıyıcı bant da kesin bir yönde geliştirildi.Halihazırda 4 mm genişliğinde taşıyıcı bant temini mevcuttur.

 

Taşıyıcı malzeme:

Taşıyıcı bandın malzemesi esas olarak iki tip içerir: plastik (polimer) ve kağıt.Kabartmalı taşıyıcı bant esas olarak plastik malzemelerden oluşur.Şu anda piyasadaki ana akım PC (polikarbonat) taşıyıcı bant, PS (polistiren) ve ABS (akrilonitril-bütadien-stiren kopolimer reçine) taşıyıcı banttır.PET, APET ve diğer malzemelerden hazırlanmış az miktarda taşıyıcı bant da bulunmaktadır.Damgalama taşıyıcı bant esas olarak kağıt malzemelerden veya PE kompozit malzemelerden hazırlanır.

 

Ürün özellikleri

PC malzemeleri, yüksek mekanik mukavemet, iyi şeffaflık, iyi boyutsal kararlılık, yüksek cam geçiş sıcaklığı ve iyi ısı direnci ile karakterize edilir.PS malzemesinin mekanik mukavemeti, PC malzemesininkinden daha düşüktür, bu nedenle bazen ABS malzemesi, taşıyıcı bandın gerilme mukavemetini arttırmak için üç katmanlı bir kompozit levha halinde yapılır.PET malzemenin mekanik mukavemeti PC'ninkine yakındır, ancak kristal malzeme nedeniyle boyutsal stabilite zayıftır.

Siyah Veya Şeffaf 16mm Anti Statik Taşıyıcı Paket Bandı SMT PC PS PET Malzeme 0Siyah Veya Şeffaf 16mm Anti Statik Taşıyıcı Paket Bandı SMT PC PS PET Malzeme 1

Siyah Veya Şeffaf 16mm Anti Statik Taşıyıcı Paket Bandı SMT PC PS PET Malzeme 2Siyah Veya Şeffaf 16mm Anti Statik Taşıyıcı Paket Bandı SMT PC PS PET Malzeme 3

 

Siyah Veya Şeffaf 16mm Anti Statik Taşıyıcı Paket Bandı SMT PC PS PET Malzeme 4Siyah Veya Şeffaf 16mm Anti Statik Taşıyıcı Paket Bandı SMT PC PS PET Malzeme 5

İletişim bilgileri
Shenzhen Delixin Co.,Ltd

İlgili kişi: sales

Tel: +8618902837156

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin